Не, не се славните поубави од вас – само трошат повеќе пари за да изгледаат така (фото)


Не, не се славните поубави од вас – само трошат повеќе пари за да изгледаат така (фото)

Честопати знаеме да воздивнеме откако ќе видиме како изгледа нашата омилена славна личност, било да е пејачка, актер, фудбалер, манекенка… но, многупати забораваме дека тие воопшто не изгледале така на почетокот на својата кариера.

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari-01.jpg

Благодарение на пластичните операции, професионалните тренери, готвачи, со помошта на шминката, порцеланските заби, козметичарите, скапата облека и добрите фризери очигледно секој може да изгледа совршено.

Додадете уште малку Photoshop – и магијата е тука.

Следните фото докази јасно покажуваат дека не постојат грди луѓе, само луѓе коишто немаат вишок пари за да ги фрлаат на разубавување и трансформација… нели?

Крис Прат

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (13).jpg

Том Круз

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (12).jpg

Ники Минаж

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (11).jpg

Дејвид Бекам

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (9).jpg

Сандра Булок

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (8).jpg

Меган Фокс

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (7).jpg

Келвин Харис

Ne-ste-grdi-ednostavno-nemate-dovolno-pari (6).jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледале на 20 години Меган Маркл и уште 7 кралски членови Принцот Хари обожаваше луди забави кога имаше 20 години. На 34 тој е посветен на...
26 фотки кои Ким Кардашијан не би сакала да ги видите Секоја фотка од Ким Кардашијан денес е комплетно осмислен концепт и има своја це...
10 спортисти кои ги заведоа сестрите Кардашијан-Џенер Познатите старлети се вистински магнет за богати и славни фраери, а покрај музич...