Познати парови кои имале „секс без обврски“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Познати парови кои имале „секс без обврски“

На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во кревет со неочекувана личност. Без разлика дали тоа ќе биде секс за една вечер или ќе продолжи во кратка афера, ни познатите не се имуни на ова.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-01.jpg

А, бидејќи славните се дружат со славни, нормално е понекогаш да имаат кратка афера со своите колеги.

Иако можеби дел овие приказни за аферите на познатите се само гласини, секогаш е забавно да прочитате за нив.

Па, погледнете кои познати парови имале „секс без обврски“:

Линдзи Лохан и Зек Ефрон

Кога Линдзи сподели со кого има спиено, на големо изненадување на сите, на листат се најде и Зек Ефрон. Наводно, ова се случило во 2014-та.

Покрај актерот, на листата на Линдзи се најдоа уште 35 познати имиња, вклучувајќи и Џастин Тимберлејк и Хит Леџер.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-02.jpg

Шер и Том Круз

Во едно интервју, Шер изјави дека Том Круз бил еден од најдобрите љубовници што ги имала.

Парот имаше кратка афера во 80-тите, кога Шер имаше 38 години, а Том само 23.

Според Шер, целата ситуација изгледала како „еден навистина долг состанок“, а некое време пејачката живеела кај него.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-03.jpg

Ештон Кучер и Ријана

Гласините за Ријана и Ештон започнаа во 2012-та, кога и двајцата беа слободни.

Сè започна кога папараците ја „уловија“ Ријана како оди во куќата на познатиот актер на полноќ, а забележаа дека си оди дома во 4 наутро.

Ријана призна за кратката афера и подоцна се дозна дека парот поминал барем 8 недели заедно.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-04.jpg

Мадона и Тупак Шакур

Ова најверојатно не било само афера, бидејќи пејачката има изјавено дека била во врска со раперот.

Парот се запозна за доделувањето на Soul Train Music Awards во 1993-та, а помеѓу нив веднаш се појавила хемија.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-05.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...

Најчитани неделава