Познати парови кои имале „секс без обврски“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Познати парови кои имале „секс без обврски“

Ким Кардашијан и Ник Канон

Ким и Ник не само што имале афера, туку раперот изјави дека размислувале да ја официјализираат врската.

Но. Ник веднаш се откажал од идејата откако дознал за секс снимката на Ким. Наводно, причината била што Ким лажела дека не знае ништо за никакво видео.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-06.jpg

Моби и Натали Портман

Моби и Натали се запознале на еден концерт, кога музичарот имал 33, а актерката 20 години. Според Моби, двајцата се гледале некој период, а Натали ја прекинала аферата бидејќи запознала некој друг.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-07.jpg

Леонардо ди Каприо и Боби Браун

Во нејзината автобиографија, Боби призна дека успеала да го заведе познатиот актер.

Тој период Леонардо имал само 19 години, а Боби е 5 години постара од него.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-08.jpg

Тејлор Свифт и Џон Мајер

Многумина веруваат дека Џон Мајер всушност ѝ бил првиот сексуален партнер на познатата пејачка. Без разлика дали е ова вистина, Тејлор сигурно барем еднаш била со него.

Некои фанови веруваат дека песната „Dear John“ e напишана за него.

poznati-parovi-koi-imale-seks-bez-obvrski-09.jpg

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...

Најчитани неделава