Џордин Вудс не се откажува – На детектор за лаги одговори дали имала секс со Тристан Томпсон
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Џордин Вудс не се откажува – На детектор за лаги одговори дали имала секс со Тристан Томпсон

Кога мислите дека сите ја заборавија драмата со Џордин Вудс, Кајли Џенер и Тристан Томпсон, дечкото на Клое Кардашијан, девојката докажува дека е упорна и нема да се откаже.

jordyn-woods-ne-se-otkazuva-na-detektor-za-lagi-odgovori-dali-imala-seks-so-tristan-tompson-001.jpg

Скандалот за 2019-та дефинитивно се случи кога во јавноста се прочу дека Џордин Вудс, другарката на Кајли Џенер, имала кратка афера со Тристан Томпсон, додека тој беше во врска со Клое Кардашијан и ја добија ќеркичката Тру.

jordyn-woods-ne-se-otkazuva-na-detektor-za-lagi-odgovori-dali-imala-seks-so-tristan-tompson-2.png

Семејството се распадна, исто како и другарството, а неколку месеци подоцна Џордин Вудс седна на детектор за лаги и одговори на најактуелното прашање – Дали имаше секс со Тристан?

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Кајли Џенер боса и без грам шминка се прошета и покрај своите препораки да се седи дома (фото) Кајли Џенер изгледа сака да оди против себе – иако ги совеутваше фановите да ост...

Најчитани неделава