61-годишната Мадона безгрижно се забавува со 25-годишното момче и децата на Малдиви (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


61-годишната Мадона безгрижно се забавува со 25-годишното момче и децата на Малдиви (фото)

За новогодишната ноќ Мадона претерала со алкохолот, а не се обидуваше да го скрие тоа со објавување на фотки и видеа од забавата на Малдиви, па сега „закрепнува“ и ужива во убавините заедно со 25-годишното момче и децата. 

znae-kako-da-uzhiva-61-godishnata-madona-so-23-godishnoto-momche-i-decata-na-maldivi-foto-01.jpg

Мадона ги потврди гласините за врската со нејзиниот танчар кога се појавија папарацо фотки од нив на тераса во Мајами, каде разменувале прегратки и бакнежи.

Сега, 61-годишната пејачка е на семеен одмор со децата и нејзиното ново момче, Ахламaлик Вилијамс и очигледно ужива без да размислува на мислењето на другите.

Мадона ужива на одморот на Малдиви и времето го поминува со забавни активности, кои ги споделува на Инстаграм, а за новогодишната вечер изгледа малку претерала со алкохол па сподели и видео како игра на импровизирана шипка.

Погледнете фотки од одморот на Мадона со децата и новото момче:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео) Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – ...
23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...
Мадона (61) со 25-годишното момче во Париз по падот на настап (фото) 61-годишната пејачка моментално е на турнеја, а на настапот во Париз се расплака...

Спонзорирани линкови: