Како ќе изгледаа славните жени, да беа родени како мажи? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Како ќе изгледаа славните жени, да беа родени како мажи? (фото)

Знаеме колку се прекрасни како жени, но како би изгледале нивните црти на лицето во машка варијанта?

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-13.jpg

Со помош на апликација направивме експеримент на 13 од најубавите славни жени и ги претворивме во мажи.

Па, како се попривлечни?

Ријана

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-1.jpg

Кејт Мидлтон

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-13.jpg

Меган Маркл

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-12.jpg

Џенифер Анистон

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-2.jpg

Шакира

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-11.jpg

Софија Вергара

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-10.jpg

Анџелина Џоли

kako-ke-izgledaa-slavnite-zeni-da-bea-rodeni-kako-mazi-9.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Како изгледале на 20 години Меган Маркл и уште 7 кралски членови Принцот Хари обожаваше луди забави кога имаше 20 години. На 34 тој е посветен на...
Сè што знаеме за тајната „bridal shower“ забава на Меган Маркл Свадбата на принцот Хари и Меган Маркл ја очекуваме во мај годинава, но според и...
Како изгледале ѕвездите за време на школските години? (фото) Ретко кој има да каже позитивни зборови за себе кога се гледа на фотографиите од...

Најчитани неделава