Џиџи Хадид и Зејн Малик повторно се пар (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Џиџи Хадид и Зејн Малик повторно се пар (фото)

Џиџи Хадид и Зејн Малик имаат комплицирана љубовна врска која започна во 2016-та година.

gigi-hadid-i-zejn-malik-povtorno-se-par-1.png

4 години подоцна, во кои парот неколкупати раскинуваше и се смируваше, беше уловен од папараците, по роденденската прослава на Зејн.

Џиџи и Зејн беа во друштво на Бела Хадид и Дуа Липа, која моментално е во љубов со Анвар Хадид.

Папарацо фотките со кои светот повторно дозна за новото смирување:

gigi-hadid-i-zejn-malik-povtorno-se-par-2.jpg

gigi-hadid-i-zejn-malik-povtorno-se-par-3.jpg

gigi-hadid-i-zejn-malik-povtorno-se-par-5.jpg

gigi-hadid-i-zejn-malik-povtorno-se-par-6.jpg

gigi-hadid-i-zejn-malik-povtorno-se-par-7.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени Џиџи Хадид скоро се врати од романтичниот одмор со Зејн Малик и реши истиот моме...
Џиџи остана без штикла, Бела падна: Неочекувани ситуации на модните недели Модните недели во светските метрополи се најважните настани во светот на модата....
7 актери кои по неуспехот повторно заблескаа Славата е непостојана работа – еден ден ја имате, а веќе другиот може да исчезне...

Најчитани неделава