Ким Кардашијан со помфрит во рака навива за Lakers заедно со Канје (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozach 14-08-2020


Ким Кардашијан со помфрит во рака навива за Lakers заедно со Канје (фото)

И славните личности понекогаш си дозволуваат брза храна, а Ким изгледа како навистина да ужива во помфритот додека навива на кошаркарски натпревар.

kim-kardashijan-so-pomfrit-vo-raka-naviva-za-lakers-zaedno-so-kanje-foto-01.jpg

На трибините на спортскиот натпревар на Lakers, беа собрани многу познати личности како Кортни Кокс и Емили Ратајковски, а Ким и Канје беа „главни ѕвезди“.

Облечена во панталони од змиска кожа, црна јакна и сребрени штикли, Ким навиваше заедно со Канје, а во меѓувреме си мезеше помфрит.

Како изгледа кога Ким ќе се појави на спортски натпревар?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати фаци кои не се поднесуваат, а се сликале заедно Голем дел од славните личности се егоцентрични. Не сакаат да го споделат ни возд...
10 спортисти кои ги заведоа сестрите Кардашијан-Џенер Познатите старлети се вистински магнет за богати и славни фраери, а покрај музич...
Ким им се придружи на Кортни и бившиот - со децата на одмор во Костарика (фото) Ким Кардашијан со ќеркичката Норт им се придружи на Кортни и нејзиниот бивши, Ск...