Нема да имаат деца, прв состанок во кола - интересни факти за врската на Елен Деџенерис и Порша де Роси
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Нема да имаат деца, прв состанок во кола - интересни факти за врската на Елен Деџенерис и Порша де Роси

Елен и Порша се мултимилонерки кои живеат во еден вид на „меур“. Губат контакт со реалноста и се многу ексцентрични. Ова е трач кој може да се чуе и види често во медиумите.

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi-01.jpg

Елен Деџенерис и Порша де Роси се заедно од 2004-та година, а се венчаа 4 години подоцна. Во последно време се шпекулира дека нивниот однос не е повеќе како што бил порано, но официјално, тие функционираат перфектно.

Ова се некои интересни факти за оваа двојка:

1. Нема да имаат деца никогаш.

Елен откри дека таа отсекогаш сакала деца, но со оваа идеја не се согласила нејзината партнерка. Очигледно, мислењето на Порша преовладува во овој брак.

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi09.jpg

2. Во исто време станаа вегани.

Тие решија заедно да престанат да јадат храна со животинско потекло откако се преселија на фарма.

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi01_1.jpg

3. Нивната свадба беше многу малечка.

На неа присуствуваа само 19 нивни блиски пријатели и семејството. 

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi03_1.jpg

4. Се венчаа во својот дом.

Интимна веселба на вечера со најблиските – звучи неверојатно за ѕвезди од овој тип, нели?

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi17.jpg

5. И двете се вљубенички во дизајн на ентериери.

Често го менуваат своето живеалиште, а домовите им се секогаш уредени фантастично.

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi03.jpg

6. Се селат многу често!

И очигледно двете уживаат во новите авантури при преселбите. Листата на домови кои Елен ги поседувала досега е огромна.

nema-da-imaat-deca-prv-sostanok-vo-kola-interesni-fakti-za-vrskata-na-elen-degeneris-i-portia-de-rosi04.jpg

Уште 6 интересни факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

Бил Гејтс јаде бургери, а Барак Обама лосос: Што ручаат познатите? Сигурно и вие како и сите останати, некогаш сте помислиле дека славните и богати...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
По 15 години молк, мajката на Кејт Мидлтон го даде првото интервју - како е да имаш зет принц? Мајката на Кејт и Пипа Мидлтон го даде првото интервју и проговори за тоа колку ...

Најчитани неделава