Сега сама си се вози - Меган ужива во слободниот живот надвор од кралското семејство (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Сега сама си се вози - Меган ужива во слободниот живот надвор од кралското семејство (фото)

Меган максимално ја користи нејзината независност од британското кралско семејство. 

sama-si-se-vozi-megan-uzhiva-vo-slobodniot-zhivot-nadvor-od-kralskoto-semejstvo-01.jpg

Во четвртокот, војвотката се одвезе сама до аеродромот за да ја земе нејзината пријателка, која веројатно ѝ дошла на посета од САД.

Меган беше забележана пред аеродромот Victoria International Airport во возило Land Rover Discovery.

Меган изгледа навистина расположено и 10-тина минути разговараше со маж кој веројатно ѝ е обезбедување, сè додека не пристигна пријателката Хедер Дорак.

Хедер е и пилатес инструкторка на Меган, а присуствуваше и на кралската свадба. Интересно е што и двете беа бремени во ист период. Сепак, нивните деца не ги придружуваа на оваа средба.

Меган ужива во нејзината слобода и не чека на возачи да ја „разнесуваат“:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Меган Маркл секогаш ги држи дланките споени? Споените дланки на Меган Маркл не се ниту случајност, ниту незначаен гест – всуш...
Меган Маркл е бремена - првото дете со принцот Хари го очекуваат во пролет 2019-та Принцот Хари и Меган Маркл денес пристигнаа во Сиднеј за почетокот на нивната кр...
Меган Маркл, по рамните сандали, за првпат облече патики на кралска должност (фото) По низата појавувања во елегантни изданија со високи потпетици, Меган деновиве с...

Најчитани неделава