Џеј Ло и Алекс со четирите деца танцуваат и уживаат во самоизолација (видео)


Џеј Ло и Алекс со четирите деца танцуваат и уживаат во самоизолација (видео)

Џеј Ло, Алекс Родригез и нивните четири деца, наоѓаат различни начини за забава додека се во домашна самоизолација во нивната куќа во Мајами.

j-lo-i-aleks-so-cetirite-deca-tancuvaat-i-uzivaat-vo-samo-izolacija-video-01.jpg

Тие синоќа се организираа и танцуваа сите заедно на TikTok на песната „Something new“ на Виз Калифа. 

View this post on Instagram

Worst to best 🤣❤️

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Пред некој ден Џенифер Лопез сподели видео како нејзиниот син Макс ги забавува во градината.

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...
Славни парови кои не сакаат деца Мнозинството луѓе имаат желба да се остварат во улогата на родители. Од друга ст...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава