Дневна доза Алекс и Џеј Ло во изолација: Кој повеќе троши, кој прв кажал „те сакам“? (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Дневна доза Алекс и Џеј Ло во изолација: Кој повеќе троши, кој прв кажал „те сакам“? (видео)

Кој подобро готви, кој иницирал прв бакнеж, кој е порастурен низ дома – Џеј Ло и Алекс одговараат на прашања еден за друг и ги забавуваат фановите.

dnevna-doza-aleks-i-j-lo-vo-izolacija-koj-povekje-troshi-koj-prv-kazhal-te-sakam-video-01.jpg

Џеј Ло и Алекс се заедно со нивните деца во домашна изолација во Мајами и секојдневно ги прават популарните предизвици на социјалните мрежи со што ги забавуваат сите.

Последно, тие го направија предизвикот за парови - одговараа на прашања за нив двајца, мижејќи и посочувајќи за кој од нив се однесува одговорот.

Запознајте ги Алекс и Џеј Ло во приватно издание:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава