Шон Мендез и Камила Кабејо разменуваат нежности на кратка прошетка во Мајами (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Шон Мендез и Камила Кабејо разменуваат нежности на кратка прошетка во Мајами (фото)

Шон и Камила се заедно речиси цела година, а одново и одново докажуваат дека нивната љубов станува сè посилна.

shon-mendez-i-kamila-kabejo-na-kratka-proshetka-vo-florida-foto-01.jpg

Какко и повеќето познати, и Шон и Камила се во самоизолација, но во понеделникот решиле да прошетаат низ Флорида.

Парот се појави во навистина лежерно издание – Камила носеше долг широк фустан, а Шон беше без маица. Младите ѕвезди поделија и сочен бакнеж и уште еднаш покажаа дека не им е страв јавно да ја искажуваат нивната љубов.

Во периодот на самоизолација, Шон и Камила најчесто го минуваат времето заедно. Пејачот, пак, донира и 175.000 долари со цел да помогне да се набави потребната опрема за пандемијата со корона вирусот.

Погледнете ги Шон и Камила во Флорида:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...
Познати личности за кои не сте знаеле дека се роднини Сите знаеме дека згодните Лиам и Крис Хемсворт се браќа или дека Кели Роуланд ѝ ...
Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава