„Бебето ќе пристигне танцувајќи“ - Ново забавно видео на Џанлука Ваки и бремената Шерон Фонсека


„Бебето ќе пристигне танцувајќи“ - Ново забавно видео на Џанлука Ваки и бремената Шерон Фонсека

Тие се дозата позитива што е потребна на социјалните мрежи. Нивните видеа веднаш стануваат вирален хит.

bebeto-kje-pristigne-igrajkji-novo-tancuvachko-video-na-dzanluka-vaki-i-sheron-fonseka-01.jpg

Парот понекогаш снима контроверзни видеа, каде Џанлука Ваки носи женска облека и високи потпетици, но понекогаш снимаат видеа каде заразуваат со позитивната енергија.

Такво е и последното на кое италијанскиот милионер танцува со својата бремена партнерка. Шерон и со трудничко стомаче очигледно нема проблем да скока.

Тие на шега велат дека бебето ќе го пречекаат танцувајќи.

Танцувачкото видео од парот:

Уште видеа од парот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вирален хит: Фото монтажи од лицето на Доналд Трамп на кралицата Елизабета Креативни умови + Фотошоп и испаѓаат најзабавните мемиња од Доналд Трамп. Доналд...
Познати парови кои имале „секс без обврски“ На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во к...
Лиам Хемсворт е минато: Мајли Сајрус го избричи новото момче во карантин (фото) Во вонредна ситуација сите треба да се снаоѓаме како знаеме и умееме. Дали и вие...