23-годишната ќерка на Мадона се шета со неизбричени пазуви низ Њујорк (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


23-годишната ќерка на Мадона се шета со неизбричени пазуви низ Њујорк (фото)

Откако Мадона на 61 година објави топлес селфи на Инстаграм и нејзината ќерка оди по нејзините стапки во поглед на прекршување на непишаните правила за убавина.

23-godishnata-kjerka-na-madona-se-sheta-so-nezibricheni-pazuvi-niz-njujork-foto-01.jpg

Лурдес Леон оди по стапките на мајка си во поглед на непочитување на правилата поставени од општеството. Па, така 23-годишната Лурдес нема навика да ги бричи пазувите.

Таа повторно беше фотографирана со неизбричени пазуви на ручек со пријателите во Њујорк,

Во провокативно спортско издание, Лурдес дефинитивно не се оптоварува што мислат другите.

Инаку, деновиве и нејзината мајка објави топлес селфи на 61 година.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch................ 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

Фотки од Лурдес Леон:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мадона (61) со 25-годишното момче во Париз по падот на настап (фото) 61-годишната пејачка моментално е на турнеја, а на настапот во Париз се расплака...
Од Њујорк до Флорида: Сите луксузни имоти на Доналд Трамп Откако стана претседател на САД, Доналд Трамп поминал околу 25% од своето време ...
Како ќерката му го спасила животот на Роби Вилијамс и уште неколку факти за неа Таа е неговата светла точка која постојано го потсетува дека животот е вреден за...

Најчитани неделава