Џанлука Ваки ужива на одмор на јахта во Италија и повторно танцува со трудната девојка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џанлука Ваки ужива на одмор на јахта во Италија и повторно танцува со трудната девојка

И покрај големата разлика во години која предизвикува контроверзии, овој пар дефинитивно зрачи со позитивна енергија и знае како да се забавува.

djanluka-vaki-uzhiva-na-odmor-na-jahta-vo-italija-i-povtorno-tancuva-so-trudnata-devojka-01.jpg

Џанлука Ваки дефинитивно знае како да ужива во животот. Италијанскиот бизнисмен сега одмора на јахта и ужива во убавините на неговата татковина.

Изгледа фит, а до себе ја има прекрасната трудница Шерон Фонсека.

Парот танцува секогаш и секаде, па така тие објавија едно разиграно видео од јахтата на Ваки.

Фотки од нивниот одмор:

View this post on Instagram

Who has more horsepower? #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни парови кои неколкупати се обидуваа да ја „спасат“ врската но, никако не им успеа Некои од славните парови навистина сакаа нивната врска да „опстане“, па затоа ѝ ...
7 актери кои по неуспехот повторно заблескаа Славата е непостојана работа – еден ден ја имате, а веќе другиот може да исчезне...
Девојка се омажи за мажот што ѝ го спаси животот при масовното пукање во Лас Вегас Љубовта понекогаш има чудни патишта, а оваа љубов се родила при еден од најголем...

Најчитани неделава