Дрога, љубов кон гробиштата: Другар на Анџелина Џоли открива мрачни детали од нејзината младост
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ГЕОДЕТ 12-05-2021
Kelner/ka 11-05-2021


Дрога, љубов кон гробиштата: Другар на Анџелина Џоли открива мрачни детали од нејзината младост

Во младоста Анџелина Џоли била исто убава, но многу мрачна. Нејзин другар откри детали за неа и објави невидени фотки од нејзините тинејџерски денови.

alkohol-droga-ljubov-kon-grobishtata-mrachni-detali-od-tinejdjerskite-denovi-na-andjelina-djoli-01.jpg

Во британските медиуми осамнаа никогаш досега видени фотографии и писма од Анџелина Џоли. Сега наградуваната актерка, некогаш била дива тинејџерка од Беверли Хилс.

alkohol-droga-ljubov-kon-grobishtata-mrachni-detali-od-tinejdjerskite-denovi-na-andjelina-djoli-001.jpg

На некои од фотографиите таа на 14-годишна возраст пие со пријателите, се излежува на кревет, а позира дури и на гробишта.

alkohol-droga-ljubov-kon-grobishtata-mrachni-detali-od-tinejdjerskite-denovi-na-andjelina-djoli-10.jpg

Џоли пишувала за своите мамурлаци, мажите што ја привлекувале и нејзиното дисфункционално семејство во писмата и разгледниците што им ги праќала на своите пријатели во тинејџерските години.

Изворот на овие фотографии и писма е личност со која Џоли одела во училиште во Калифорнија. Тој за неа вели дека била диво дете, пиела алкохол, пушела марихуана и експериментирала и со други работи.

alkohol-droga-ljubov-kon-grobishtata-mrachni-detali-od-tinejdjerskite-denovi-na-andjelina-djoli-03.jpg

Но, вели дека отсекогаш имала големо срце и била дарежлива. Секогаш им позајмувала пари на пријателите и им давала на бездомниците.

alkohol-droga-ljubov-kon-grobishtata-mrachni-detali-od-tinejdjerskite-denovi-na-andjelina-djoli-04.jpg

„Таа отсекогаш беше прекрасна личност и имавме прекрасно пријателство. Луѓето не сфаќаа дека таа е хумана... Дива, но хумана. Еднаш ја немав видено 6 месеци и ми даде пари штом се сретнавме. Таа не можеше да помине покрај бездомна личност, а да не ѝ понуди храна или пари.

Тоа беше кога имаше само 14 години, па не е чудно што сега помага на бегалци низ целиот свет.“

Приказната за мрачната младост на Џоли продолжува на следната страна....Би можело да ве интересира:

Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Разголена танчарка во бар: 16 невидени фотки од Лејди Гага пред да стане славна Таа отсекогаш била скандалозна со стајлинзите и однесувањето, дури и во времето ...
Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg