Јелена Карлеуша полугола на снег на Копаоник на зимување со ќерките (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Јелена Карлеуша полугола на снег на Копаоник на зимување со ќерките (фото)

Среде снежната идила на Копаоник, Јелена Карлеуша направи смела фотосесија – мислењата поделени.

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-01.jpg

Периодов Јелена Карлеуша ужива на зимување на Копаоник со нејзините ќерки Атина и Ника и нејзиниот ПР менаџер и најдобар пријател Зоран Бирташевиќ, кој не се дели од неа на ниту еден настан.

Од возење со жичница до снежни игри, тие уживаа во прекрасните сончеви денови во српскиот ски центар.

Карлеуша направи смела фотосесија со танга на снегот, позирајќи со сноуборд и со моторна санка.

Мислењата се поделени, дел од фановите ја пофалија, дел се чудеа како не смрзнала во вакво издание на снегот, а дел нејзиниот потег го прогласија за невкусен.

Јелена Карлеуша на Копаоник:

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-03.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-02.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-10.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-08.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-07.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-05.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-04.jpg

karleusha-po-tanga-na-sneg-na-kopaonik-na-zimuvanje-so-kjerkite-foto-11.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Слаткар со маска на лицето го шета малиот Моша (фото) По соработката со бугарската пејачка Гери Никол, Слаткар го посвети слободното в...
Еволуцијата на задникот на Кајли Џенер (фото) Популарната Кајли Џенер не го носи презимето Кардашијан, но нејзиниот задник и т...

Најчитани неделава