Емили Ратајковски го покажа згодното тело по породување и објави мајчински фотки на кои го дои синчето


Емили Ратајковски го покажа згодното тело по породување и објави мајчински фотки на кои го дои синчето

Пред околу еден месец Емили Ратајковски го роди своето прво дете, а деновиве познатиот модел покажа како изгледа нејзиното тело по бременоста. На видеото што го сподели, Емили изгледа речиси идентично како и пред бременоста, што навистина е за восхит.

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-01.jpg

Деновиве Емили Ратајковски гордо покажа како изгледа нејзиното тело, само околу еден месец после бременоста. 29-годишниот супермодел го роди нејзиното прво дете на 8-ми март, но се чини дека веднаш се вратила во форма.

На својот Инстаграм профил, Емили сподели видео на кое носи бикини и ги покажува затегнатите стомачни и задник.

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-02.jpg

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-03.jpg

Покрај видеото, Емили сподели и фотка на која носи едноделен костим за капење со интересен дезен.

https://www.instagram.com/p/CNfvzJ6suXN/

Младата мајка објави и Инстаграм Стори, каде што во прв план е нејзиното бујно деколте.

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-08.jpg

Претходно Емили објави и неколку фотки со нејзиното новороденче. На две од нив го дои, а на третата го фотографирала од главата надоле. Како и голем број славни, и моделот не сака да го открие лицето на детето.

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-04.jpg

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-7.jpg

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-06.jpg

Во текот на бременоста, Емили беше доста отворена за целото искуство и редовно објавуваше фотографии, неретко без воопшто да носи облека. 

emili-ratajkovski-gordo-go-pokazha-teloto-posle-bremenosta-izgleda-rechisi-isto-kako-prethodno-foto-video-05.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што носи Ријана кога оди во маркет и не сака никој да ја препознае? Кога Ријана оди да си купи сирење, ориз и леб изгледа како сосема „обична“ девој...
Зошто Кајли Џенер ја криеше бременоста? Ријалити ѕвездата со месеци ја криеше убавата вест од фановите, но експертите тв...
Згодната Емили Ратајковски се сонча на плажа во Грција (фото) Откако се појави речиси гола во спотот на Робин Тике во 2013-та, Емили Ратајковс...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg