Џеј Ло (52) ја објави првата фотка со Бен Афлек (48) на Инстаграм - парот се бакнува страсно
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Џеј Ло (52) ја објави првата фотка со Бен Афлек (48) на Инстаграм - парот се бакнува страсно

Џеј Ло во жешко бикини издание го бакнува Бен Афлек, по низата папарацо фотки тие станаа официјални и на Инстаграм.

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-01.jpg

Изгледа врската на Џенифер Лопез и Бен Афлек оди во добра насока, затоа што пејачката објави заедничка фотографија и на Инстаграм, за првпат.

Со месеци осамнуваа папарацо фотки од нив, но сега Џеј Ло со еден потег му потврди на светот дека тие се заедно.

Парот се бакнува страсно, а Џеј Ло изгледа во бикини посекси од кога било.

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-03.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-04.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-02.jpg

Објавата на Џеј Ло (на која последна фотка е онаа со Бен Афлек):

Инаку парот периодов ужива на јахта на Сен Тропе по повод 52-от роденден на Џеј Ло. Вчера (24.07) поп дивата наполни 52 години.

Папарацо фотки од нивниот одмор:

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-09.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-08.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-07.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-06.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-12.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-11.jpg

djej-lo-ja-objavi-prvata-slika-so-ben-aflek-na-instagram-parot-strasno-se-baknuva-10.jpg

Прочитајте и Мајка ѝ е коцкар, татко ѝ е скиентолог: 12 мрачни тајни за животот на Џенифер Лопез

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот Алекс Родригез на Мет Гала (фо... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg