Комплетна спротивност од Џеј Ло: Бившата сопруга на Бен Афлек без грам шминка на пазар (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Комплетна спротивност од Џеј Ло: Бившата сопруга на Бен Афлек без грам шминка на пазар (фото)

Таа е природна убавица која не се оптоварува со изгледот како Џеј Ло. Често папарацо фотографите ја ловат излезена како за „по дома“, како деновиве кога беше на пазар со неиспеглана маица.

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-01.jpg

Џенифер Гарнер (49) е мајка на 3 деца и совршена природна убавица која секогаш блеска на црвениот тепих. Сепак, во секојдневието таа не се оптоварува многу со изгледот, како другите холивудски ѕвезди, и неретко шета облечена како за „по дома“.

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-04.jpg

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-02.jpg

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-03.jpg

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-06.jpg

Деновиве папарацо фотографите ја уловија на пазар сосема природна и опуштена, додека нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек го слави 52-иот роденден на неговата девојка Џеј Ло на јахта.

Џеј Ло од друга страна пак многу ретко ја гледаме несредена и како сама ги завршува домашните обврски како пазарење.

Прочитајте и Џеј Ло непрепознатлива со несредена коса додека плаќа казна на сообраќаец (фото)

Џенифер Гарнер фотографирана додека пазари:

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-09.jpg

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-10.jpg

kompletna-sprotivnost-od-djej-lo-bivshata-sopruga-na-ben-aflek-bez-gram-shminka-na-pazar-foto-08.jpg

Повеќе фотки од Џенифер Гарнер во секојдневието на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот Алекс Родригез на Мет Гала (фо... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg