Том Круз се откажа од ботоксот, „Хурем“ во асиметричен фустан – Највпечатливите модни изданија од Кан 2022 (фото)

Гламурот се враќа на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан. На југот во Франција се собраа голем број светски филмски ѕвезди и познати личности, кои во изминатите два дена имаа можност да прошетаат на црвениот тепих и да се покажат во најдобро издание.

tom-kruz-so-vidlivi-brchki-okolu-ochite-hurem-sultan-vo-asimetrichen-fustan-najvpechatlivite-modni-izdanija-od-kan-2022-foto-01.jpg

Филмскиот фестивал во Кан започна во вторникот (17.05), а повеќе познати личности прошетаа на црвениот тепих и оставија впечаток со модните изданија во кои се појавија. Ева Лонгорија, Том Круз и Џенифер Конели, но и турската актерка Мерием Узерли позната по улогата на Хурем Султан во серијата „Сулејман Величествениот“ прошетаа на црвениот тепих во Кан.

На премиерата на филмот Top Gun: Maverick, што се одржа во средата, главни ѕвезди беа актерите Том Круз (59) и Џенифер Конели (51).

Том по 30 години имаше можност имаше да ја одигра повторно улогата на Пит Маверик, која му ја донесе најголемата слава во кариерата, а на црвениот тепих се појави во костум во тегет нијанса.

Судејќи по брчките на неговото лице изгледа актерот одлучил да направи пауза од естетските корекции откако минатата година се појавија фотографии на кои се гледа дека актерот користел филери и ботокс.

Кои други актери се појавија во највпечатливи изданија од црвениот тепих во Кан во изминатите два дена?

Погледнете ја галеријата во продолжение:

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Нема потреба од ботокс откако ја држи строгата диета на Дејвид Бекам – Што прави Том Круз (59) за да... Возење кајак, истражување пештери, мечување, трчање на лента, диета со само 1.20...
Кендал Џенер топлес, Тамара Калиниќ во проѕирно здолниште, Лео Ди Каприо маскиран – Познатите на Coa... Кендал Џенер позираше топлес, Дамиано со бендот Манескин настапија во впечатливо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg