Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Пресреќна е откако се ослободи од Бен Афлек – Џенифер Гарнер се шета за рака со новиот дечко

И додека Бен Афлек неретко е намќорест покрај својата нова сопруга Џеј Ло, неговата бивша Џенифер Гарнер блеска од среќа покрај својот дечко. Парот дури е во супер однос и со Бен, кој изгледа ведро и насмеано на средбата со нив.

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-01.jpg

Во понеделникот (30.01) Бен Афлек беше „уловен“ од папараци како видно расположен се поздравува со дечкото на неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер, Џон Милер.

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-02.jpg

Бен е во пријателски односи со Џон, а тие двајца минатата недела заедно приустувуваа и на концертот на ќерката на Бен и Џенифер, Серафина.

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-03.jpg

На истиот настан беа и Џенифер Гарнер и Џенифер Лопез, но не позираа заедно за фотографите, а од објавените фотки може да се забележи колку двете сопруги на Бен се различни.

Едната ја користи секоја можност да се појави облечена во дизајнерска облека, додека другата речиси секогаш е во опуштени и скромни изданија.

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-04.jpg

Некои медиуми коментираат дека Џенифер Гарнер не е во добри односи со Џеј Ло, а други пак, сметаат дека таа не може да биде посреќна, откако успеала да се ослободи од своето четврто дете (Бен Афлек).

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-08.jpg

За потсетување, Бен Афлек минатата година наиде на голем број критики, откако ја обвини Гарнер за неговите проблеми со зависностите, а многумина го потсетија дека токму таа го носеше на рехабилитација и се обидуваше да му помогне.

Прочитајте и Се вљубил во Џенифер Гарнер додека бил со Џеј Ло: Детали како Бен Афлек раскина со Џеј Ло и се ожени со Гарнер

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-09.jpg

Гарнер и Милер се заедно од 2018-та година, односно непосредно по нејзиниот развод со актерот, а ова е едно од нивните ретки заеднички појавувања во јавност во последните години.

Милер е извршен директор на синџир сендвичари, а има две деца од претходниот брак со виолинистката Каролин Кемпбел.

Џенифер и Џон беа фотографирани како се шетаат за рака низ Санта Барбара во модно усогласени изданија со карирани кошули.

presrekjna-e-otkako-se-oslobodi-od-ben-aflek-djenifer-garner-se-sheta-za-raka-so-noviot-dechko-foto-11.jpg

Погледнете повеќе фотографии од Џенифер Гарнер и Џон на следната страна...Би можело да ве интересира:

Факти за ќерката на Елвис Присли, која почина на 54 години - трагично го загуби синот, гледала додек... Била присутна во моментот кога нејзиниот познат татко починал и тоа ѝ оставило о...
Џенифер Анистон без грам шминка - како изгледа актерката во реалноста на 53 години? (фото) Како изгледа познатата актерка кога позира за насловна страна, а како кога е „ул...
Ќерката на Џони Деп за првпат јавно за нејзиното семејство: „За постапките на татко ми не одговарам,... „Чувствувам потреба дека никој не смее да ги знае моите размислувања. Исто така,...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg