Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


Видео интервју со Горан Пандев

video-intervju-so-goran-pandev

На само еден ден пред пријателскиот меч на нашата репрезентација со Бугарија, Горан Пандев одвои време за своите фанови.

Прашањата беа поставени на Facebook страницата на ФФМ (‪https://www.facebook.com/FudbalskaReprezentacija‬).

Би можело да ве интересира:

Пике со солзи во очите се прости од фудбалската кариера – По натпреварот ја бакнува новата девојка, ... „Погледнете тој ја бакнува, а таа стои вкоченето. Тој ја сака, а таа е со него с...
Носи маска заради повредата на носот, „паѓа“ на постари девојки – Факти за најзгодниот фудбалер на х... Имал само 4 години кога Лука Модриќ почнал да игра за фудбалската репрезентација...
Од фудбал до атлетика и бодибилдинг: Најубавите македонски спортистки (фото) Професионалното бавење со спорт бара голема пожртвуваност, а резултатите се видл...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg