Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Бизарно: Колумбијките возеа велосипедска трка речиси голи?! (фото)

Колумбискиот тим на жени бициклисти започна огромна дебата и лавина од коментари откако оваа недела се појави во нови, чудни и по малку засрамувачки трикоа.

bizarno-kolumbijkite-vozea-velosipedska-trka-recisi-goli-foto-001.jpg

Црвеното боди кое во интимниот дел се претвора во боја на кожа, во најмала рака делува бизарно.

Па така, речиси сите светски наслови гласеа - „На трката одржана во Италија, Колумбијките се појавија голи!“ Ништо неточно...

Овие трикоа набрзо беа прогласени за најлош модел дизајниран за спортска намена, неважно дали се работи за случајност или не.

Девојките кои на натпреварот го освоија 19-то место изгледаа претерано понижувачки. Сепак, никој не се огласи и не ја презема одговорноста за ова невкусно појавување.

Би можело да ве интересира:

Мајката на Новак Ѓоковиќ ја откри неговата тајна: „Не сакаше ниту да се оперира“ „Новак не сака лекови, не сака да внесува сѐ и сешто во својот организам, се кае...
Македонија на Светско: Со победа над Чешка Миркуловски се прости од репрезентацијата Со победа над репрезентацијата на Чешка и обезбедено учество на Светското првенс...
Роџер Федерер ја завршува 24-годишната кариера: „Ви благодарам на сите што ми помогнавте да си го ос... Со емотивна објава на неговиот официјален веб-сајт, тенисерот Роџер Федерер спод...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg