Разголениот спортист од Тонга, уште еднаш прошета без маица и полиен со масло
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Разголениот спортист од Тонга, уште еднаш прошета без маица и полиен со масло

Ѕвездата од отворањето на Олимпијадата, спортистот од Тонга кој својата земја ја претстави разголен и полиен во масло, уште еднаш заблеска на затворањето на Олимпијадата.

razgoleniot-sportist-od-tonga-ushte-ednash-prosheta-bez-maica-i-polien-so-maslo-01.jpg

Олимпиецот Пита Таукатофуа, Теквондо борачот кој ги растопи и вжешти социјалните мрежи, сега уште еднаш се појави без маица и полиен со масло.

Дури ниту дождот кој силно истураше над стадионот Маракана, не го спречи уште еднаш да предизвика воздишки кај дамите.

Разголениот спортист по кој ќе се памети Олимпијадата во Рио:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

RED BULL AIR RACE / 2018 / OAE / ABU DHABI - Американецот Гулијан ја отвори сезоната со изненадувачк... Нова втора декада од авионските трки започна со стартот на светското првенство R...
Херојот се враќа дома: Муроја атакува на „хет-трик“ во Чиба Очекувајте лудило од „Јоши - манија“, зашто следната станица на Red Bull Air Rac...
Екстремниот спуст на лизгалки се враќа во Финска со Далаго како лидер Австриецот Марко Далаго ќе настојува да го зголеми своето водство во светското п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg