Што прави згодната русокоса по зимувањето со принцот Вилијам? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Што прави згодната русокоса по зимувањето со принцот Вилијам? (фото)

Двете девојки кои беа на скијање со принцот Вилијам во Швајцарија, ветиле дека нема да даваат никакви изјави и нема да зборуваат во јавноста.

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-001.jpg

Вилијам беше во придружба на Софи Тејлор и Рози Пит, две згодни девојки од кои само едната посебно го привлече вниманието, односно онаа која е австралиски топлес модел.

Софи сега е фотографирана на своето работно место, како служи храна во луксузен хотел бар.

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-1.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-2.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-3.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-4.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-5.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-6.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-7.jpg

sto-pravi-zgodnata-rusokosa-po-zimuvanjeto-so-princot-vilijam-8.jpg

24-годишната русокоса работи во Farinet хотелот, додека принцот Вилијам им се врати на своите должности покрај Кејт Мидлтон во Париз.

Софи, која беше со Вилијам во ноќен клуб, има соработувано со австралиска агенција за модели и има позирано топлес за фотографот Glen Krohn, а се верува и дека е во сериозна врска.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 правила за стапување во брак со член на британското кралско семејств... Изминативе неколку месеци сите се прашуваат дали принцот Хари ќе стапи во брак с...
Кои се најскапите градови за живеење во 2017-та? Неодамна беа објавени резултатите од рангирањето на најскапите градови за живеењ...

Најчитани неделава