Фотки после кои ќе си ја обожавате „тешката“ канцелариска работа


Фотки после кои ќе си ја обожавате „тешката“ канцелариска работа

fotki-posle-koi-ke-si-ja-obozavate-teskata-kancelariska-rabota-001.jpg

Колку пати денес се пожаливте дека не ви се работи? Дека попрво би се менувале со некои луѓе кои дома си спијат? Но, што ако ја имате работата на овие луѓе? Тогаш со кого би се менувале? Веројатно со самите себе.

Затоа, пред да продолжите со жалбите како понеделникот е ужасен и како е најава за уште една тешка работна недела, замислете каков би ви бил денот и животот да сте на нивно место:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Масажа на стапала во јавен превоз, влечки за тоалет: 15 работи кои се можни само во Азија Во земјите на Азија владее целосно поразлична и необична атмосфера во секојдневи...
14 работи кои ќе беа дел од вашиот живот ако бевте родени во Северна Кореја Ќе си купевте апликација за телефон буквално од продавница, ќе изберевте од пост...
13 работи кои ги има во Јапонија, а му требаат на целиот свет Во болниците, банките и други институции има на располагање очила со различен ди...

Најчитани неделава