Дечко и девојка ги плаќаат за да имаат секс во луксузни хотелски соби, па потоа пишуваат еротски блог


Дечко и девојка ги плаќаат за да имаат секс во луксузни хотелски соби, па потоа пишуваат еротски блог

Дечко и девојка од Австралија, Џесика и Џастин, победиле на натпреварот за еротски патувачки блог и сега ќе патуваат низ светот и ќе имаат секс низ различни хотелски соби, па потоа ќе го раскажуваат искуството.

decko-i-devojka-gi-plakjaat-za-da-imaat-seks-vo-luksuzni-hotelski-sobi-pa-potoa-pisuvaat-erotski-blog-001.jpg

Бесплатно им биле доделени 14 ноќи низ хотели во Австралија, каде секоја ноќ треба да испланираат, доживеат и прераскажат едно еротско случување.

decko-i-devojka-gi-plakjaat-za-da-imaat-seks-vo-luksuzni-hotelski-sobi-pa-potoa-pisuvaat-erotski-blog-1.jpg

„Светлата точка во нашата соба беше надворешниот туш и нишалката која висеше од покривот. Нишалката беше на совршена висина и беше отворена покана за нашата нова авантура...“ е само еден дел од прераскажаните авантури на овој пар.

decko-i-devojka-gi-plakjaat-za-da-imaat-seks-vo-luksuzni-hotelski-sobi-pa-potoa-pisuvaat-erotski-blog-2.jpg

Парот е заедно 6 години, па нема проблем да биде отворен на оваа интимна тема.

„Целиот процес на селекција се одвиваше преку организиран натпревар на Инстаграм, а во конкуренција беа уште неколку парови. Направивме мини-квиз и видео во кое се претставивме и двајцата, пред да направиме Скајп интервју. Беше напнат процес, но едноставно имавме добро претчувство и со Џес сакавме да се обидеме да победиме,“ раскажува момчето.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 докази дека Јапонија е светлосни години пред нас Јапонците навистина знаат да воодушеват со креативноста и да си го олеснат и раз...
Писмо од девојка ден пред да умре од рак: „Ех да имав само уште еден д... Ова емотивно и трогателно писмо ќе направи да се запрашате за вистинската смисла...
Реплика на Венеција во Дубаи: Ресорт со канали, гондоли и соби под вод... Секој кој бил во Венеција и ја видел нејзината оригинална убавина ќе се сложи де...

Најчитани неделава