Меланија Трамп во контроверзна јакна со натпис „не ми е грижа“ додека посетуваше имигранти (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Меланија Трамп во контроверзна јакна со натпис „не ми е грижа“ додека посетуваше имигранти (фото)

Меланија Трамп се упати кон приватниот авион, кој требаше да ја однесе до границата полна со имигранти, носејќи контроверзна јакна.

melanija-tramp-vo-kontroverzna-jakna-so-natpis-ne-mi-e-griza-dodeka-posetuvase-imigranti-001.jpg

Меланија беше во посета на дечињата имигранти облечена во лежерна комбинација која вклучуваше Adidas патики и Zara јакна со контроверзен натпис „не ми е грижа.“

melanija-tramp-vo-kontroverzna-jakna-so-natpis-ne-mi-e-griza-dodeka-posetuvase-imigranti-2.jpg

Нешто подоцна Доналд Трамп на Твитер појасни дека пораката се однесувала на лажните вести и информации кои кружеле по медиумите, а не на целата ситуација со имигрантите.

Како изгледаше Меланија во кежуал издание:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган е несигурна, Трамп е моќен алфа маж: Какви тајни открива потписо... Неодамна имавме можност да ги откриеме најоригиналните автограми на познатите, н...
Дедото од Хрватска не сопира: „Не се венчајте, кога ќе влезете во брак... 82-годишниот пензионер кој стана вирален хит со неговата изјава, виталност и ене...
Затнат тоалет, заборавени патници: Најчудните причини заради кои авион... Кога станува збор за летање со авион, никој не очекува дека заради некоја помала...