23-годишна девојка за својата невиност ќе добие 2.4 милиони евра
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


23-годишна девојка за својата невиност ќе добие 2.4 милиони евра

Бизарната вест дека ја продава својата невиност ја објави минатото лето, а сега политичар од Токио се пријави дека дава вртоглава сума.

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-01.jpg

Махбуба Мамаџада (23) од Азербејџан е еден од најуспешните модели во оваа земја. Таа ја стави својата невиност на продажба минатата година и смета дека сега „зделката“ е при крај и ќе обезбеди 2.4 милиони евра.

Според онлајн агенцијата Cinderella Escorts најмногу понудил политичар од Токио, кој нуди повеќе пари од адвокат од Лондон и фудбалер од Минхен, кои се по него на второто и третото место.

„Купувачот“ ќе има право со лекарски преглед да се осигура дали Махбуба сè уште е невина, пред да спие со неа во хотел во Германија.

23-годишната убавица, која периодов престојува и работи во Турција, предизвика жестока дебата со својот потег минатото лето кога откри дека ќе си ја продаде невиноста и дека нејзината мајка е горда поради тоа. Парите ѝ требале за да обезбеди куќа за неа и мајка ѝ, како и за да студира во странство.

Потегот беше уште поскандалозен поради фактот што таа ја огласи својата невиност на Cinderella Escorts, агенција каде млади жени нудат секс услуги на богати клиенти.

Како изгледа контроверзниот 23-годишен модел:

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-09.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-08.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-07.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-06.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-05.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-04.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-03.jpg

23-godishna-devojka-za-svojata-nevinost-kje-dobie-2-3-milioni-evra-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

61-годишна баба им роди дете на синот и неговиот сопруг Контроверзно или вредно за пофалба? Бабичка во 60-тите години од животот ја роди...
19-годишна девојка се омажи за 62-годишен дедо и пробуваат да имаат бебе „Незрелите мажи не знаат да ги третираат своите партнерки, а мојот сопруг ме тре...
21-годишна девојка објави фотка во бикини со целулит и откри како си го засакала телото Девојка која шири позитива и нема комплекси, објавува фотки на Инстаграм во кои ...

Спонзорирани линкови: