57-годишна жена вели дека тајната на младоста е сексот со мажи под 30 години
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


57-годишна жена вели дека тајната на младоста е сексот со мажи под 30 години

„Не губам време во животот грижејќи се што мислат луѓето зошто спијам со помлади мажи. По разводот од 2010 година сум имала авантури со 200 мажи под 30 години...“

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-01.jpg

Гејнор Еванс (57) од Лондон, која веќе има внучиња, вели дека се состанувала со повеќе од 200 млади мажи откако се развела од нејзиниот сопруг во 2010 година.

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-03.jpg

Првата врска ѝ била со 23-годишно момче и вели дека не планира да сопре со љубовните авантури, иако има 4 деца и е во шестата деценија од животот.

Некои од нејзините момчиња се дури помлади од нејзините деца.

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-02.jpg

„Јас сум постара жена која излегува од границите на тоа што е нормално. Многу сум необична. Некои ме нарекуваат „cougar“, но тоа е мојот животен избор и среќна сум.

Тоа е мојата тајна формула за младешки дух и изглед и иако имам речиси 60 години се чувствувам како 30.

Нема да губам време за да се грижам дали луѓето ме осудуваат што спијам на пример со 25-годишен маж. Ги сакам младите мажи затоа што уживаат во животот и не носат багаж“, вели Еванс.

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-07.jpg

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-06.jpg

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-05.jpg

57-godishna-zena-veli-deka-tajnata-na-mladosta-e-seksot-so-mazi-pomladi-od-30-godini-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

61-годишна баба им роди дете на синот и неговиот сопруг Контроверзно или вредно за пофалба? Бабичка во 60-тите години од животот ја роди...
Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
Пар се венчал кога тој имал 17 години, а таа 51 - сега слават 19 години брак По 8 месеци врска, тие се венчале иако со 34 години разлика во години еден од др...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава