9 луѓе ги откриваат нивните најмрачни семејни тајни
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


9 луѓе ги откриваат нивните најмрачни семејни тајни

„Татко ми има дете со љубовницата. Слушнав додека зборуваше на телефон, а мајка ми не беше дома.“

9-lugje-gi-otkrivaat-nivnite-najmrachni-semejni-tajni-01.jpg

Семејството е прекрасна работа, но понекогаш не е сè толку розово.

Зад затворени работи се кријат мрачни семејни тајни.

Исповеди на 9 луѓе:

„Мајка ми го крстила своето првородено дете, мојот брат, по водач на секта. Никој не знае дека била дел од секта, јас истражував и откритието до кое дојдов ме вчудовиди.“

„Крстена сум според првороденото дете на мојот татко од претходниот брак. Мајка ми ми го дала тоа име и покрај протестирањето на татко ми.“

„Татко ми беше алкохоличар и дури кога остарев сфатив дека сексуално сум го привлекувала и на одреден начин ме злоупотребувал. Се сеќавам кога беше пијан гол мастурбираше пред мене, но јас бев дете и воопшто не сфаќав што се случува.“

„Мојата братучетка заработува од проституција. Кога ќе одбере еден маж го прави тоа подолгорочно со него, но му наплаќа секој пат.“

„Открив дека брат ми ја носи мојата облека и шминка, кога јас не сум дома.“

Уште 4 исповеди на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 тајни кои само Денис Родман ги знае за неговиот пријател Ким Џонг Ун Од потврдата дека Ким има ќерка до љубовта на Ким за прекрасните француски вина,...
Во Кина се следи секој чекор на граѓаните со бодување, а има и „црна листа“ за непримерните Можеби ви звучи како извадок од научно-фантастична книга, но реалноста е дека во...
Фотки после кои ќе си ја обожавате „тешката“ канцелариска работа Колку пати денес се пожаливте дека не ви се работи? Дека попрво би се менувале с...

Спонзорирани линкови: