Туристи убија бремена сабјарка на плажа во Грција (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Туристи убија бремена сабјарка на плажа во Грција (видео)

Сабјарка која испливала до плитките води на плажа во Халкида, на грчкиот остров Евија, заврши несреќно.

turisti-ubija-bremena-sabjarka-na-plaza-vo-grcija-01.jpg

Најпрво, присутните на плажата почнале да паничат, мислеле дека се работи за ајкула, по што почнале да ја гаѓаат со секакви тврди и тешки објекти.

На крајот откриле дека се работи за бремена сабјарка која само сакала да се породи, а „благодарение“ на фрлањето камења и влечењето, успеале да ја убијат за само неколку секунди.

Вознемирувачкото видео од целиот настан е во продолжение:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

14 работи кои ќе беа дел од вашиот живот ако бевте родени во Северна К... Ќе си купевте апликација за телефон буквално од продавница, ќе изберевте од пост...
10 работи на кои не можам да се навикнам и по 5 години живот во САД Кажување на непријатни приказни пред луѓето што не се доволно блиски и мотото „ш...
Работи кои може да ги видите само во Јапонија, дури и ако сте патувале... Јапонците имаат посебен начин на живот и нивната култура и секојдневие се целосн...