Зошто многу мажи од Русија носат бикини додека полнат бензин?


Зошто многу мажи од Русија носат бикини додека полнат бензин?

Русија е чудна земја со уште почудни луѓе. Но, одлични се за да ви го направат денот.

zosto-mnogu-mazi-od-rusija-nosat-bikini-dodeka-polnat-benzin-001.jpg

Вработените во една бензинска во Русија добиле прилично добра идеја како да се промовираат.

Решиле да точат бесплатен бензин за секој кој ќе дојде облечен во бикини.

Некој би рекол дека овој тип на маркетинг е сексистички и предност имаат жените додека мажите се оштетени, но Русите многу подобро се справиле.

Одеднаш, на бензинската почнуваат да доаѓаат стотици мажи во текот на денот, облечени во бикини и да полнат бензин без да платат.

Кога „дупката во законот“ односно рекламата ќе направи циркус:

Извор

Би можело да ве интересира:

Милионер нуди 280.000 евра за да ѝ најде маж на неговата ќерка девица На југот од Тајланд некој маж може да добие прекрасна сопруга, а заедно со тоа к...
9 луѓе ги откриваат нивните најмрачни семејни тајни „Татко ми има дете со љубовницата. Слушнав додека зборуваше на телефон, а мајка ...
57-годишна жена вели дека тајната на младоста е сексот со мажи под 30 години „Не губам време во животот грижејќи се што мислат луѓето зошто спијам со помлади...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава