„Лажирав цела свадба за да го натерам бившиот да ми се јави - кој беше резултатот?“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


„Лажирав цела свадба за да го натерам бившиот да ми се јави - кој беше резултатот?“

„Наместо свадба, требало да направиш само свршувачка, зошто би ѝ се јавил на мажена жена“ - коментираат дел од луѓето што ја проследија приказната на оваа девојка која тврди дека лажирала цела свадба за да го натера бившиот да ѝ се јави.

lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-01.jpg

Што сè сте подготвени да направите за да го натерате бившиот да ви се јави? Оваа девојка решила да го направи љубоморен поранешниот партнер така што лажирала цела свадба со професионален фотограф и актери. Но, признава дека не го постигнала очекуваното.

 lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-02.jpg

Вообичаено, по лошото раскинување следува блокирање на телефонските броеви, но оваа девојка се надевала дека нејзиниот поранешен партнер ќе си ја увиди грешката и ќе ја побара. Кога тоа не се случило, решила нештата да ги земе во сопствени раце, но не му се јавила, туку лажирала цела свадба сакајќи да го направи љубоморен.

 lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-03.jpg

Девојката што стои зад профилот@dieschakin на ТикТок ја сподели својата неверојатна приказна.

„Се сеќавам на времето кога ја лажирав сопствената свадба и направив професионална фотосесија за да го натерам да ме побара“ – вели таа.

 lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-04.jpg

Освен венчаницата и професионалната шминка, на фотографиите што ги објавува може да се види дека целосно се посветила на задачата, па ангажирала актер за да биде младоженец и платила за посебен простор.

 lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-05.jpg

Но, за жал, луксузната свадба не го натерала бившиот да ѝ се јави.

„Најлошо е што ги виде моите објави во Стори и не ми се јави“ – вели таа.

 lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-06.jpg

Дел од нејзините следбеници велат дека претерала со свадбата, наместо тоа требало да направи само „свршувачка“. „Зошто тој воопшто би ѝ се јавил на жена што се омажила?“

lazhirav-cela-svadba-so-akter-i-profesionalen-fotograf-za-da-go-nateram-bivshiot-da-mi-se-javi-07.jpg

Погледнете го видеото во продолжение:

@dieschaklin

Worst part is he watched my story and still didn't reach out 🥴🥴🥴 ##fyp ##sundayroutine##styleinspo ##dayinmylife ##foryou ##godblessme ##godhelpme

♬ Insane - Summer Walker

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Таа имала 14 години, а тој 18 кога станале родители за првпат - сега имаат 21 дете Откако открија дека на 13 години забременила за прв пат, најголемото семејство в...
Девојка од Цирих го сменила личниот опис со операции и се жали дека пак не може да си најде дечко „Бев толку несреќна во врска со себе претходно, се чувствував грда и како да бев...
Бившиот ја оставил дека била дебела – сега е Мис Британија со минус 45kg (фото) Нејзиниот вереник ја оставил заради тоа што била „предебела“, а девојката реши д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg