Каква случајност: Во Мексико страшни земјотреси на ист ден, како во 1985 и 2017, кога погинаа илјадници луѓе (фото+видео)

https://twitter.com/DarthBigo/status/1571963746947563521

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Преживеани споделуваат морничави детали од трагичното стампедо во Сеул - загинаа 153 луѓе кои се газ... „Пред мене паднаа неколку луѓе, па ја изгубив групата пријатели. Некако успеав д...
„Ќерка ми (1) има Синдром на коса која не може да се чешла – се гордеам затоа што е посебна“ „Кога имаше една година, косата на Лејла беше густа, а потоа почна да расте само...
Плажи во Италија покриени во чад, патувања низ оган во Португалија – видео-докази дека Земјата гори Пожари во Македонија, но пожари и во другите европски земји. НАСА објави модел н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg