Пролетно разубавување на велосипедот - со корпа полна цвеќе (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Пролетно разубавување на велосипедот - со корпа полна цвеќе (фото)

Ако и вие не му одолеавте на првото сонце и со самото покачување на температурите го извадивте велосипедот за секојдневна употреба, веруваме дека ќе ви се допадне следната идеја.

proletno-razubavuvanje-na-velosipedot-so-korpa-polna-cvekje-001.jpg

Велосипедот во топлите месеци станува омилениот додаток и неизбежна потреба, која може да изгледа многу попролетно и повесело.

На пример, закачете корпа и наполнете ја со цвеќе.

Цвеќето може да биде природно или вештачко, во облик на букет или само закачено, а кога во корпата ќе го додадете омилениот сламен шешир и малата чантичка – веќе имате фотка за на Инстаграм.

Пролетно разубавување кое ќе ви се допадне:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Направи сам“ креативни и практични идеи за пролетно разубавување на велосипедот Во пролетните денови, велосипедот е идеално превозно средство за секаде - од оде...
Пешкири со кои секое лето ќе бидете сирена на плажа (фото) Ако зимоска посакавте да се претворите во сирена со плетено ќебенце, сега имате ...
Велосипедска патека која свети навечер, а се полни од сонцето Возењето велосипед е еден од најеколошките начини на патување, а благодарение на...

Најчитани неделава