10 идеи како сами да дизајнирате лампиони
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 23-01-2020


10 идеи како сами да дизајнирате лампиони

Сигурно веќе имате премногу лампиони и не ви паѓа на ум да купувате нови сетови и бои, но тоа не значи дека годинава елката мора да ви изгледа идентично како секоја претходна година.

10-idei-kako-sami-da-dizajnirate-lampioni-001.jpg

Има барем 10 лесни идеи како сами да дизајнирате лампиони од оние кои веќе ги имате, со ситни додатоци.

Одберете ги идеите кои најмногу ви се допаѓаат и фатете се за работа:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
14 идеи за родителите кои сакаат домот да го претворат во куќа од соништата за децата Децата сакаат домот да им наликува на куќа од бајките, или пак, да биде креативн...
Идеи за нежни тетоважи на кои нема да се „бунат“ ниту најстрогите родители (фото) Минијатурни овошки, минималистички фигури, малечки животинчиња – каква тетоважа ...