Време за храбри промени – неверојатни тетоважи кои ја следат должината на ‘рбетот (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Време за храбри промени – неверојатни тетоважи кои ја следат должината на ‘рбетот (фото)

Доколку посакувате промена, а сте размислувале премногу долго за тетоважа, можеби ова е вистинското време за преземање на храбриот чекор.

Neverojatni-tetovazi-koi-ja-sledat-dolzinata-na-rbetot-01.jpg

Минималистичките тетоважи се особено популарни изминативе години, но сепак, голем дел од луѓето бараат нешто повпечатливо и подраматично.

Затоа сметаме дека тетоважите кои ја следат должината на ‘рбетот се одличен избор. Тие се апсолутно неверојатни, а дизајните се практично бесконечни – од букви кои пренесуваат одредена порака, до цветови, геометриски дезени и мандали до апстрактни и реални форми.

Погледнете ги, сигурно ќе посакате да си направите ваква тетоважа во најскоро можно време:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тренд тетоважи кои се протегаат низ цел ‘рбет (фото) Некои сакаат да ја донесат природата на своето тело, додека други да бидат обвие...
20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
Диетална вода, градник за мажи, пиво за жени... Дали ова се најглупави... За целата генијалност која постои во секојдневните пронајдоци, постојат некои пр...