Чудни факти и откритија кои не се научно докажани, но ќе ве замислат

Никогаш нема да може да ја извадите оваа слика од глава:

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-10.jpg

Некои напади од мечка започнуваат со културно тропање на врата...

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-11.jpg

LEGO фигурите изгледа имаат скелет...

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-12.jpg

И мачките можат да бидат кул како луѓето

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-13.jpg

Вака изгледа внатрешноста на камион за отпад – за сите деца кои се интересираат:

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-14.jpg

Еден од начините на кој може да скршите слушалки е следниов:

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-15.jpg

А, некои мачки имаат палци

chudni-fakti-i-otkritija-koi-ne-se-nauchno-dokazhani-no-kje-ve-zamislat-16.jpg

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Свекрвата може да ѝ даде ново име на снаата и уште 9 факти за животот во Јужна Африка Локалците се шетаат многу често со влечки, а понекогаш и боси – тие не се грижат...
Факти за љубовниот живот на Квентин Тарантино - на 56 го добил првото дете со 20 години помладата со... Велеше дека му е мило што нема семејство, затоа што е посветен само на кариера, ...
Потстрижувањето не го забрзува растот и уште 6 забавни факти за косата што сигурно не ги знаевте Едно влакно од нашата коса може да издржи тежина од околу 99 грама. 100.000 влак...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg