Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Графичар 08-02-2023
Технолог 08-02-2023


„Сонував дека сум се омажила, многу се исплашив“ – Девојчето кое стана вирален хит (видео)

Викендов на социјалните мрежи вирално се шири видео од мало девојче кое открива зошто се исплашило толку многу откако сонувала дека се мажи.

sonuvav-deka-kje-se-omazham-mnogu-se-isplashiv-devojcheto-koe-stana-viralen-hit-video-01.jpg

Иако многу мали девојчиња сонуваат за свадба како од бајките, ова девојче изгледа гледа малку пореално на работите, па ги насмеа сите.

Во видеото таа вели: „Сонував нешто и многу се исплашив. Сонував дека сум се омажила.“

Причината за стравот е сосема разбирлива: „Морав да чистам, готвам, пеглам...“ – продолжува девојчето.

Видеото го објави и Северина на нејзиниот профил и напиша: „Ми го пратија ова видео. Сонувала дека се омажила... срце слатко. Му го честитам на ова девојче, на нејзината мајка и на сите жени 8-ми март!“

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хит објава во која мрзеливите ќе се пронајдат - кој е одговорот? На социјалните мрежи кружи шеговита објава на тема спортување, а на чиј одговор ...
Хит фото: Ретро табла со прекинувачи за тоалет - ја имавме во речиси сите домови во Македонија Ќе се насмеете слатко на овој спомен од нашите домови некогаш... Така беше во го...
Вирален статус на Македонец: Роденден на кучето некогаш (дај му сув леб) vs. сега (балони со бројки,... Роденден на кучињата порано: „Никој нема појма кога е родено. Кога е родено? Шо ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg