Српски професор стана вирален хит: „Морав да прекинам – жена ми лази во позадина“


Српски професор стана вирален хит: „Морав да прекинам – жена ми лази во позадина“

Во последната година откако предавањата се префрлија пред компјутер се нагледавме разни згоди и незгоди како од страна на учениците и студентите, така и од родителите и професорите. Овој професор од Србија стана вирален хит откако мораше да го прекине предавањето поради невообичаена причина.

srpski-profesor-stana-viralen-hit-morav-da-prekinam-zena-mi-lazi-vo-pozadina-01.jpg

Професорот на Медицинскиот факултет во Белград Иван Борчиќ стана вистинска ѕвезда на социјалните мрежи откако еден од неговите студенти објави снимка од еден од неговите онлајн часови, пишува Блиц.

Неговата сопруга морала да помине низ просторијата каде тој го држел предавањето, но начинот на кој што го сторила тоа, буквално го збуни и нејзиниот сопруг.

„Морав да прекинам, жена ми лази за да излезе од собата. Она црвено што го гледате тоа е жена ми“ - рече професорот.

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хит мемиња: Луѓето се жалат дека 2021 година е ужасна како и 2020 Луѓето: Те молиме господе 2021-ва да биде добра година. Господ: „Дечки, вие уште...
Хит мемиња како изгледа седењето во карантин Разговори со сами себе, јадење на сета залиха на храна во само 2 дена... Ви звуч...
Хит вицеви за снаи и свекрви што слатко ќе ве насмеат Што би направиле кога тигар би ја нападнал вашата свекрва? Јас? Ништо! Сам ја на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg