Хит виц на чие продолжение ќе се сетат само шегобијците (18+)

Има ли побрз начин за разубавување на денот и мамење на насмевка од виц? Па, понекогаш дури и на сметка на мажите, како во случајов. Кое е продолжението ќе се сетите ли? Имате ли креативен одговор?

hit-vic-na-chie-prodolzhenie-kje-se-setat-samo-shegobijcite-01.jpg

Целиот виц е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Хит објава во која мрзеливите ќе се пронајдат - кој е одговорот? На социјалните мрежи кружи шеговита објава на тема спортување, а на чиј одговор ...
Безобразни вицеви што ќе ве насмеат до солзи и ќе сакате да ги споделите со избрано друштво (18+) Ви се случило да се срамите кога читате некои вицеви? Некои од овие вицеви помал...
„Која е тајната за среќен брак?“ – Вицеви за брачни парови во кои ќе се пронајдат многумина Дали ги сакате вицевите за брачни парови? Издвојуваме пет вицеви што сигурно ќе ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg