20 потајни животни цели на жените
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


20 потајни животни цели на жените

Многу жени на прашањето за нивните животни цели одговараат дека истите се од скромен карактер, но вистината е баш спортивна бидејќи жените чувствуваат силна желба за доминација и успех кои се вградени во нивната ДНК.

20-potajni-zivotni-celi-na-zenite-1

Ова се тие 20 потајни животни цели кои жените можеби ви ги немаат откриено:

- Да имаат плакар голем колку цела дневна соба, исполнет со облека за секоја прилика, секое годишно време во сите нивни омилени бои.

- Да им докажат на родителите дека може да се гордеат со нивната ќерка иако не се родила како син кој толку го посакувале.

- Да се оженат со љубовта на својот живот која ќе ја сретнат случајно, но ќе останат со неа намерно.

- Да пронајдат момче кое ќе им биде воедно и најдобар пријател.

- Да заработат милиони на чесен начин со кои би ги издржувале своите сакани и себеси на начин на кој што заслужуваат.

- Да го пронајдат лекот против смртта за да не ги изгубат оние што ги сакаат.

- Да живеат со своето милениче барем две години сами во сопствен стан.

- Да патуваат во различни земји секоја година.

- Да бидат запросени на совршен, необичен начин.

- Да отидат на ласерска депилација.

- Да изгледаат совршено без шминка секое утро.

20-potajni-zivotni-celi-na-zenite-2

- Да научат да готват или да си платат домашен готвач.

- Да имаат секс со повеќе мажи пред да се омажат.

- Да ги испробаат сите сексуални фантазии кои постојано им паѓаат на памет.

- Да имаат секс со помладо момче од нив или со значително постар маж.

- Да имаат затегнато тело и совршено обликуван задник.

- Да го пронајдат совршениот шампон, регенератор и лосион за тело на кои ќе им останат верни цел живот.

- Да измислат нешто што досега не е измислено.

- Да ги остварат своите соништа без ничија помош.

- Да ја задржат старата тежина после секој празник или слава.

Девојки уште нешто да додадете?

Би можело да ве интересира:

25 животни лекции кои треба да ги научите до 25-та година Животот е големо искуство од кое треба постојано да се учи нешто ново и никогаш ...
20 животни лекции кои треба да ги научите до 30-тата година Секој период од животот ни носи различни предизвици, но и убави работи, па посто...
Луѓето ја уништуваат туѓата среќа, кога не можат да ја најдат својата: Илустрирани животни мудрости Во животот ќе сфатите дека не се сите убави, но и нема потреба да бидете убави з...

Спонзорирани линкови: