Веренички фотки - копија на љубовните моменти на Мишел и Барак Обама
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Веренички фотки - копија на љубовните моменти на Мишел и Барак Обама

Мишел и Барак Обама за многу парови претставуваат инспирација уште од првиот момент кога се појавија заедно во политичкиот свет.

verenichki-fotki-kopija-na-ljubovnite-momenti-na-mishel-i-barak-obama-01.jpg

Нивната љубов стана интернационален феномен што секој посакува да ја има во животот.

Според тоа, пар од Кливленд, очигледно нивни обожаватели, одлучиле за вереничката фотосесија да направат копија од љубовните фотки на Мишел и Барак.

verenichki-fotki-kopija-na-ljubovnite-momenti-na-mishel-i-barak-obama-02_copy_copy.jpg

Во нивната фотосесија тие буквално вметнале пози кои се инспирирани од некои од најпознатите фотографии на Мишел и Барак Обама.

verenichki-fotki-kopija-na-ljubovnite-momenti-na-mishel-i-barak-obama-03_copy.jpg

verenichki-fotki-kopija-na-ljubovnite-momenti-na-mishel-i-barak-obama-04.jpg

verenichki-fotki-kopija-na-ljubovnite-momenti-na-mishel-i-barak-obama-05.jpg

„Бидејќи ни недостасуваат премногу... Нашиот пар Кеси и Адам направи копија на позите на Мишел и Барак Обама во нивната вереничка фотосесија...“ - напиша фотографката која ги направила сликите и ги објавила на нејзиниот Инстаграм профил.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 работи кои не треба да ги споделите онлајн штом ве запросат Честитки, штотуку го добивте најубавиот прстен на целиот свет од човекот кој го ...
Раскинувањето е крај на светот: 9 грешки кои сите ги правиме во младос... Кога сме млади, сме пострасни, расположени, емотивни, желни за живот. Но, н...
Славни дами со најсекси имиња во светот Иако не може да го опише карактерот на личноста, одредено име може да звучи особ...