Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Вирален хит: Што е чудно на оваа матурска фотка?

Прославата на матурската вечер е важен момент од животот на сите млади. Обично се прославува во некој ресторан, заедно со целата генерација од средното училиште и секако тука е вклучен и алкохолот кој за учениците кои сè уште не наполниле 18 години е забранет.

90-od-lugjeto-ne-mozhat-da-vidat-neshto-e-chudno-na-ovaa-maturska-fotka-01.jpg

На оваа фотка гледаме пет матурантки дотерани и подготвени за матурската прослава. Облечени се во свечени фустани и мали чантички кои одговараат за оваа пригода.

Нема ништо што се издвојува, нели?

90-od-lugjeto-ne-mozhat-da-vidat-neshto-e-chudno-na-ovaa-maturska-fotka-02.jpg

Скоро 90% од луѓето не можат да забележат што е чудно на фотката.

Одговорот се крие на следната страна...Би можело да ве интересира:

Лицето открива сè за човекот – Што значи кога имате тенки веѓи, полни усни или големи очи? Се верува дека одредени црти на лицето и надворешниот изглед можат да ви помгнат...
Очи, уста, нос, веѓи – Што говори вашиот омилен дел од лицето за вашата личност? Веѓите се израз на самодовербата, усните на начинот на кој комуницирате со прија...
Јапонска теорија – што кажува вашата крвна група за вас + љубовни комбинации според крвната група Додека луѓето со крвна група О и крвна група Б би биле одличен пар, луѓето со кр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg