Илустрации што ќе направат да се вљубите во снегот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Илустрации што ќе направат да се вљубите во снегот

Снежна покривка на куќите, автомобилите и дрвјата и магични светилки кои го најавуваат празничниот период, па кој би можел да одолее?

ilustracii-shto-kje-napravat-da-se-vljubite-vo-snegot-01.jpg

Канадскиот илустратор Richard Savoie преку своите илустрации ја прикажува убавината на снегот и на зимската идила.

Неговите хармонични прикази на убавината на најстуденото годишно време ќе ви ја промени перцепцијата за зимата.

Илустрации кои ве тераат да се вљубите во снегот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

13 илустрации за маките на секој човек Која е најголемата мака на старите луѓе? Осаменоста. Што ги мачи сè почесто луѓе...
10 илустрации за моќта на добрите желби Посакувам да имаш доволно сила да ја пребродиш смртта на саканата личност. ...
Илустрации во кои ќе се препознаат сите кои барем еднаш се обиделе да ... Ако барем еднаш во животот сте се обиделе да го започнете процесот на слабеење, ...