Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Илустрации што ќе направат да се вљубите во снегот

Снежна покривка на куќите, автомобилите и дрвјата и магични светилки кои го најавуваат празничниот период, па кој би можел да одолее?

ilustracii-shto-kje-napravat-da-se-vljubite-vo-snegot-01.jpg

Канадскиот илустратор Richard Savoie преку своите илустрации ја прикажува убавината на снегот и на зимската идила.

Неговите хармонични прикази на убавината на најстуденото годишно време ќе ви ја промени перцепцијата за зимата.

Илустрации кои ве тераат да се вљубите во снегот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 сосема нормални работи за кои мажите не треба да се срамат, низ илустрации И мажите можат да ги следат модните трендови, и мажите можат, но и треба да пома...
10 докази дека се потребни челични нерви за да работите со луѓе, низ илустрации Пациенти кои мислат дека знаат повеќе од лекарот, клиенти кои не го ценат трудот...
7 митови за преживување поради кои можете да си наштетите на здравјето Мит: Ако останете без вода на место со снег, јадете снег. Зошто е погрешно? Со о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg