Колку се менува изразот на милениците кога ќе ги пофалите?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Колку се менува изразот на милениците кога ќе ги пофалите?

kolku-se-menuva-izgledot-na-milenicite-koga-kje-gi-pofalite-01_copy.jpg

Еден Reddit корисник, „JavaReallySucks“, решил да ни покаже колку многу се менува изгледот на нашите миленици кога ќе им кажеме убави зборови како „Кој е добро момче?“.

Неговата споредба пред и потоа беше инспирација и за многу други луѓе да ги сликаат своите миленици.

Како изгледаат животните кога ќе им кажете убав збор?

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Колку е различен светот низ очите на животните? Ако мислите дека сите го гледаме светот низ исти очи - не сте свесни колку греши...
10 најубави раси на едни од најграциозните животни – коњите Коњите се едни од најблагородните суштества на оваа планета. Луѓето се импресио...
13 миленици кои одлично би се снашле во улога на човек (фото) Многумина велат дека домашните миленичиња многу си личат со сопственикот, или ба...

Најчитани неделава