Кучето на Лени Кравиц на преглед кај македонски ветеринар (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
RECEPCIONERI/KI 27-01-2020
Планер 27-01-2020
Сервисер 27-01-2020


Кучето на Лени Кравиц на преглед кај македонски ветеринар (фото)

kucheto-na-leni-kravic-na-pregled-kaj-makedonski-veterinar-foto-01.jpg

Пред концертот во Скопје, Лени Кравиц не престанува да ја истражува нашата метропола.

Откако објави видео како се забавува во Скопје, сега на социјалните мрежи осамнаа фотографии од неговото куче Џоџо, кое е на преглед кај македонски ветеринар.

Легендарниот музичар не патува никаде без својот најдобар пријател, па така Џоџо пристига и во Македонија.

Џоџо во Македонија:

" data-width="630" data-show-text="true">

На преглед во Ветеринарен Центар и кучето на легендарниот Lenny Kravitz 😎 Запознајте го Џоџо ❤

Posted by Veterinaren Centar on Friday, May 3, 2019

Фотки од миленикот на Лени Кравиц:

kucheto-na-leni-kravic-na-pregled-kaj-makedonski-veterinar-foto-07.jpg

kucheto-na-leni-kravic-na-pregled-kaj-makedonski-veterinar-foto-06.jpg

kucheto-na-leni-kravic-na-pregled-kaj-makedonski-veterinar-foto-03.jpg

kucheto-na-leni-kravic-na-pregled-kaj-makedonski-veterinar-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото упатство + сите детали кои треба да ги знаете за капењето на вашето куче Капењето направете го позитивно искуство за кучето, па нека биде забавно, а вие ...
11 нешта кои вашето куче не сака да му ги правите Ако сакате да бидете навистина најдобри пријатели со своето куче, тоа значи дека...
Како да го спасите вашето куче во 6 чекори? Здравствените проблеми кај кучињата можат да се појават во секој момент. Доколку...